Auto tirdzniecība

Transportlīdzekļu pārdošana Latvijā | online

motorfy.lv

Piekrišana par datu apstrādi

Informācija par pārzini: SIA „Motorfy”, reģ.Nr. 52103100781, adrese: Mazā Nometņu iela 28-1C, Rīga, LV-1002, Latvija, kontakt informācija datu apstrādes un aizsardzības jautājumos: info.motorfy@gmail.com

Interneta vietne: www.motorfy.lv
Datu apstrādes mērķis: Īpašo mārketinga paziņojumu saņemšanai, kurus mēs Tev reizēm nosūtīsim e-pasta, sms veidā vai veicot zvanu, lai informētu par motorfy.lv izvietotiem produktiem, atlaidēm, izdevīgiem piedāvājumiem (pamatojoties uz VDAR 6.panta 1.punkta a) apakšpunktu) Apstrādātie dati: e-pasta adrese, telefona numurs un klienta vārds (turpmāk, Kontaktinformācija) Apstrādes termiņš: Līdz datu apstrādes piekrišanas atsaukšanai. Atteikšanās iespēja: Atsūtot pieprasījumu uz info.motorfy@gmail.com

Norādot kontaktinformāciju, vel nenozīmē, ka Tu piekrīti saņemt mārketinga paziņojumus. Izvēloties šo opciju (ieklikšķinot kvadrātā pie šī datu apstrādes mērķa) - Tu dod mums savu piekrišānu nosūtīt Tev mārketinga paziņojumus.

motorfy.lv ir tikai informatīva vietne, kurā tiek apkopota un publiskota informācija tikai no CSDD reģistrētām auto tirdzniecības vietām, pēc tā īpašnieku pieprasījuma. Tāpēc motorfy.lv nav atbildīgs par lietotāju/partneru publiskotajiem/izvietotājiem materiāliem un šajā sakarā radītajām sekām.

Lietotājs piekrīt, ka viņa sniegtā informācija tiks nodota attiecīgajam motorfy.lv portāla partnerim, kura publiskotā informācija, motorfy.lv katalogā, veicinājusi klienta interesi un to izrādot, klients arī aizpilda saziņas formu.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.