Auto tirdzniecība

Transportlīdzekļu pārdošana Latvijā | online

motorfy.lv

Auto iegāde skaidrā naudā

Gandrīz visiem jaunas automašīnas iegāde ir patīkams un ilgi gaidīts brīdis. Meklējot automašīnu, jums bieži ir jāpārskata daudzas iespējas, pirms atrodat pareizo.

Auto pirkšana no privātpersonas

Daudziem no mums pienāk brīdis, kad mums jātiek galā ar transportlīdzekļa iegādi. Forši, ja jums ir atlikta summa, lai to nopirktu.

Auto plači Latvijā

Latvijā darbojas ļoti daudzi auto plači.

Auto tirdzniecība Cēsīs

Automašīnu pārdošana dažādos Latvijas reģionos ir vērtējama ļoti dažādi. Lai arī reizēm šķiet ka pieprasījums nav tik liels kā piedāvājums, tomēr tirgotājiem jānodrošina izvēles iespējas, tādēļ piedāvājums jātur salīdzinoši plašā izvēlē. Turklāt arī pārdošanas apjomi norāda uz salīdzinoši labiem rezultātiem.

Auto tirdzniecība Kuldīgā

Kuldīgā, pilsētā, kura tiek uzskatīta par Kurzemes pērli un atrodas pašā tās vidienē, ne tikai tūrisma nozare zeļ un plaukst, bet arī citi biznesa veidi tiek attīstīti no gada uz gadu.

Auto tirdzniecība Liepājā

Viena no pirmajām lielajām Latvijas pilsētām Liepāja, gadiem ejot ir strauji attīstījusies. Visas biznesa nozares attīstījās gana strauji un tostarp arī auto tirdzniecība.

Auto tirdzniecība Ogrē

Automašīnu tirdzniecība ir ļoti plaša nozare. Iedalījumi tur ir ļoti daudz. Ja jaunas automašīnas pamatā tirgo dīleru centri, tad mazlietotas un lietotas tirgo auto saloni visā Latvijā...

Auto tirdzniecība Rīgā un autoplači

Katru dienu kāds pārdod, kāds pērk un kāds arī uzpērk kā lietotas, tā arī mazlietotas automašīnas. Nav nevienam noslēpums, ka nozare ir izpletusies pa visu Latviju, taču vislielākā koncentrācija gan teritoriāli, gan arī ar plašākām izvēles iespējām ir galvaspilsētā Rīgā.

Auto tirdzniecība Rumbulā

Visplašākā, vienas vietas, auto tirdzniecība kādā konkrētā pilsētā, noteikti ir Rīgas pilsētas mikrorajonā – Rumbulā. Neraugoties uz to, ka auto izvēle un piedāvājums šeit ļoti plašā klāstā, tā nav kā viena tirgotāja auto tirdzniecība.

Auto tirdzniecība Talsos

Talsi, deviņu pakalnu pilsēta Kurzemē, ir sakopta un dažādu nozaru biznesam labvēlīgi attīstīta pilsēta. Arī auto tirdzniecība Talsos un tās apkārtnē, kā nozare, laika gaitā ir augusi un attīstījusies, piedāvājot plašu klāstu, dažāda tipa automašīnas vietējiem un apkaimes iedzīvotājiem

Auto tirdzniecība Tukumā

Vai Tukuma pilsētu var dēvēt par “Kurzemes pērli”, mēs nevaram apgalvot, taču teiciens “uz Tukumu pēc smukumu”, jau gadu desmitiem ieguvis savu popularitāti.

Auto tirdzniecība Valmierā

Aizvien biežāk un biežāk savas nākamās automašīnas šoferi atrod tuvāk savām dzīves vietām. Tagad vēl ērtāk to ir izdarīt, izmantojot mūsu auto tirdzniecības e-katalogu Motorfy.lv. Tajā ērti var apskatīt auto tirgus iespējas visā Latvijā, un piemeklēt jaunu auto tik tuvu savai dzīves vietai, ka ērtība noformēt pirkumu ir garantēta nemaz neizbraucot no pilsētas vai novada.

Lietoti auto ar garantiju

Diezgan bieži internetā un sludinājumu portālos var atrast frāzi par lietotām automašīnām ar garantiju. Tāpēc nav pārsteidzoši, ka tas rada pircēju interesi. Kurš gan negribētu iegādāties lietotu auto ar garantiju?!

Lietoti auto Vācijā

Ik viens meklējot sev jaunu automašīnu starp lietotiem vai mazlietotiem auto, ir saskāries ar frāzēm: “Tikko no Vācijas”, “Auto no Vācijas” vai pat “Lietoti auto no Vācijas”. Jā – lielākā daļa Latvijas auto tirdzniecībā esošās automašīnas tiek atvestas no Vācijas. Protams, tas nenozīmē ka nav auto pieplūdums arī no citām Eiropas valstīm, taču Vācija šajā ziņā ir dominējošā.

Lietotu auto tirdzniecība Grobiņā

Katrs no mums kaut vienreiz noteikti ir dzirdējis stāstus par dažādiem atgadījumiem, ko ikdienas piedzīvo auto pircēji.

Lietotu auto tirdzniecība Jelgavā

Ņemot vērā to, kā attīstās automašīnu tirdzniecības nozare, nav pārsteigums, ka pircēji sāk meklēt savu nākotnes transportlīdzekli netālu no savas dzīvesvietas.

Lietotu auto tirdzniecība Rīgā

Ikviens, kas ir iegādājies vai tikai plāno iegādāties lietotu auto, ir sapratis, cik tas ir sarežģīts un atbildīgs process.

Turpinot lietot vietni Jūs piekrītat motorfy.lv sīkdatņu lietošanas noteikumiem.